Zvanična Facebook strana knjige
Ciganske Karte u novom svetlu - Vesna Balaban & Žel El --- cena 15 evra

Narudžbine na tel +381 60 397 4 777 ili na mail forum@zvezdavodilja.com

Stranice: [1]
  Štampaj  
Autor Tema: Aspekti U Kompozitnom Horoskopu  (Pročitano 4206 puta)
Žel El
Administrator

Karma +213/-10
Van mreže Van mreže

« poslato: 25. Октобар 2008. 21:14:00 »

Skoro sam, od meni veoma drage osobe dobio na poklon knjigu "PLANETE U KOMPOZITU" od Roberta Henda i čitam o konjukciji SO 0 MO kada se javi između dve osobe, jer ovaj egzaktan aspekt imam sa osobom koju već godinama volim.  srce

Navešću sada kako je on to u svojoj knjizi opisao.

""" Sa konjukcijom SO i MO u kompozitnom horoskopu, dvoje ljudi koji su uključeni u odnos imaće istu usmerenost ka cilju a koja je obično odsutna u vezama koje nemaju ovaj aspekt. Ovaj je aspekt naročito dobar u kartama ljubavnih veza, jer je SO muški princip, a MO odgovarajući ženski. Konjukcija SO i MO je simbolički brak između ove dve osobe, i indikacija je da su dve osobe uključene u odnos zaista komplementarni partneri. Usled ove komlementarnosti muškog i ženskog principa, muškarac i žena sa ovim aspektom u kompozitnom horoskopu će izvesno osećati i jaku seksualnu privlačnost.

U prijateljstvima, ovaj aspekt je takođe od pomoći, kao i u ljubavnim odnosima, jer komplementarnost dve osobe obično čini jaku silu koja ih povezuje.

Kao što je konjukcija SO i MO predstavlja početak novog ciklusa, tako i ova konjukcija u kompozitnim horoskopima ukazuje da veza ove dve osobe ima veliki potencijal da donese nešto novo na svet.

Ovakvi atributi su naročito povoljni u poslovnim i biznis odnosima. Faktor komplementarnosti govori da ste vi i vaš partner u onosu nekako kompletniji nego kada bi delovali  individualno. Stoga bi vas dvoje bili "opasan" par u svakom poduhvatu vašeg života u koji zajedno ulazite."""
« Poslednja izmena: 25. Октобар 2008. 21:17:22 Žel » Sačuvana

Ko voli, nek izvoli... upoznavanje je besplatno.. :)))
Nale 83
Učenik
*

Karma +11/-0
Van mreže Van mreže

« Odgovor #1 poslato: 28. Октобар 2008. 03:51:58 »

Žel jel i SO120*MO slican kao i SO0*MO u Kompozitu?
« Poslednja izmena: 28. Октобар 2008. 03:52:39 Nale 83 » Sačuvana
Skorpija
Učenik
*

Karma +34/-2
Van mreže Van mreže

Wenn das liebe ist

« Odgovor #2 poslato: 29. Октобар 2008. 00:26:21 »

Zel,ovo jeste odlican aspekt.Na prvom mestu nekakva neobjasnjiva duhovna bliskost,kompatibilnost.
On i ja imamo egzaktnu konjukciju sunca i meseca u prvoj kuci. srce kezz
Sačuvana

Du bist die Antwort auf meine gebete
Žel El
Administrator

Karma +213/-10
Van mreže Van mreže

« Odgovor #3 poslato: 29. Октобар 2008. 12:54:52 »

Nale 83,

Slični jesu, ali je konjukcija daleko intenzivnija i baš je simbolično prikazan alhemiski brak među ove dv e planete.

Konjukcija se takođe zove i TELESNO SPAJANJE i stoga hemija je jača, što dodatno zavisi i od same egzaktnosti aspekt.

Ali i jakom trigonu ništa ne fali, ali konjukcija jače vezuje.
Sačuvana

Ko voli, nek izvoli... upoznavanje je besplatno.. :)))
Paloma
Gost
« Odgovor #4 poslato: 29. Октобар 2008. 13:25:44 »

Koja je razlika izmedju kompozita i sinastrije... kezz
Sačuvana
Aries
Učenik
*

Karma +0/-0
Van mreže Van mreže

« Odgovor #5 poslato: 17. Мај 2010. 21:17:47 »

Pozdrav svima, slazem se u potpunosti za So0Mo, iskusio sam ali na zalost nista nije bilo od toga zbog drugih teskih aspekata na istu...! :(
A sad me zanima, posto nigde ne mogu da pronadjem, sta bi znacila aplikaciona opozicija sunca i meseca u kompozitu? Mesec je u Strelcu u 1-oj kuci, a sunce u Blizancima u 7-oj.

Evo karte:
http://www.glowfoto.com/static_image/17-121155L/2281/gif/05/2010/img6/glowfoto

Veza jos nije pocela, pa me zanima da li je ta opozicija razlog, posto mi sve drugo deluje ok?
« Poslednja izmena: 17. Мај 2010. 21:42:44 Aries » Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  

Prebaci se na:  

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

forum@zvezdavodilja.com